Pouara Ahokore Takirua-rohe SWR-1200L2 11AC Pouara WiFi 1200M
Tauira Tau:SWR-1200L2
Waitohu:Softel
MOQ:1
gou  Pātene Wā FWiFi
gouWiFi Manuhiri me te Mana Mātua
gouPTM matua-rua, PTM Ahokore Takirua
Taipitopito Hua
Ngā Tawhā Hangarau
Taupānga Whatunga
Whakahaere
Tikiake
01
Whakaahuatanga Hua
2.4G + 5G
PTM matua-rua
Ngā Antenna Whakaroa 4*
MU-MIMO
Ipv6
Taonga Pouara Ahokore Takirua-rohe SWR-1200L2 11AC Pouara WiFi 1200M
Huinga Mamati MT7628DAN+MT7613BEN Ngā Paerewa Ahokore IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Mahara/Rokiroki 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Ngā Tauranga LAN Atanga 2×10/100Mbps Tere Ahokore 300Mbps (2.4GHz)
Atanga WAN Port 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Pūnaha Hiko o Waho 12VDC/1.5A Auautanga WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
Whānui x Awh x T 180×130×26mm Ngā Aratau Ahokore
Pouara Ahokore; WISP; AP
Tiwhikete CE, RoHS Pūihi 2×2.4GHz
Pātene WPS/Tautuhi Anō 2×5GHz