Ngā Tāurunga SFT6400A 4*GE PAL B/G NTSC 64 i roto i te 1 IP ki te Pūwhakarerekētanga Analog
Tauira Tau:  SFT6400A
Waitohu:Softel
MOQ:1
gou  Tautokohia te Whakakore i te BISS
gou  Tautoko i te Whakaurunga OSD (Tohu me te Taitara)
Taipitopito Hua
Ngā Tawhā Hangarau
Ngā Āhuatanga Matua
Pūmanawa Whakahaere
Tikiake
01
Whakaahuatanga Hua
1. WHAKATAKI
2. NGĀ ĀHUATANGA
-2U chassis, kiato teitei hei penapena i te utu kaipuke
-Tautoko i te whakaurunga OSD (Tohu me te Taitara) mō ia hongere, he ngāwari te whakahaere
-Tautoko CC/Taitararoto/Kuputuhi Waea
-Tautoko i te Whakakore i te BISS (Kei te whanakehia)
-Tautoko i te whakarerekētanga mōhiohio hōtaka, te whiriwhiri oro maha
-64 putanga kawe kore-tata, tata rānei, ia 32 kawe i roto i te 400MHz
-Tautoko i te whakahaere whatunga tukutuku
Ngā Tāurunga SFT6400A 4*GE 64 i roto i te 1 IP ki te Modulator Analog
Whakauru Atanga/tere 4 ngā tauranga GE (mōrahi 64 tāuru IP)Te mōrahi 840Mbps mō ia tāuru GE
Awa UDP, UDP / RTP, 1-7 ngā mōkihi (SPTS/MPTS)
Kawa Kawe UDP/RTP, kotahi-whakaputa me te maha-whakaputa, IGMP V2/V3
Te Roa o te Mōkihi 188 / 204 Paita
Ororongo MPEG-1/2 Papa 1/2, (HE-)AAC, AC3
Raraunga CC, Teletext, Ngā Taitararoto, Te Whakakorenga Taitararoto DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Tauwehenga Āhua 4:3
Ngā Hononga 75Ω, hononga-F
Awhe auau 43.25 – 951.252MHz
Whānuitanga Putanga 400MHz (ia 32 ngā kaikawe)
Taumata putanga -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Ngaronga whakahoki ≥ 14dB
Tohatoha auau rūpahu. ≥ 60dB
Te tika o te kaikawe toenga 1%
Paerewa pouaka whakaata PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Te ōwehenga o te tohu ataata ki te haruru ≥ 60dB
Atanga Whatunga Whakahaere 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Raraunga 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Ētahi atu Putanga taumira whakaahua 480i/576i
OSD Tohu: JPG, BMP, PNG
Taitara: tautoko i ngā reo maha, te ahunga panuku me te tere kua whakaritea
Te whakatikatika i te rōrahi putanga 0 – 100 %
Whānui Te whakakorenga 483mm×330mm×88mm (WhxLxT)
Te pāmahana 0~45℃(whakahaere), -20~80℃(rokiroki)
Pūtake Hiko AC100V±10%, 50/60HzAC 220V ± 10%, 50/60Hz rānei