Pouaka Whakamutunga Urunga Muka Whatu FTTX-PT-M16 FTTH 16 Matua
Tauira Tau:  FTTX-PT-M16
Waitohu:Softel
MOQ:10
gou  Whakapiripiri-pakipa, whakapiripiri-pou rānei
gou  Ka taea te whakamahi mō te Hanga Whatunga FTTx Maha
gou Katoa-i-te-Kotahi mō te honohono muka, te wehewehe, me te tohatoha
Taipitopito Hua
Ngā Tawhā Hangarau
Ngā Huarahi Ahu me te Taura
Pukapuka Tāutanga
Tikiake
01
Whakaahuatanga Hua
Whakaahuatanga Poto
Ngā Āhuatanga Mahi
Nā, me ruku tātou ki ngā whakatakotoranga o te FTTX-PT-M16: Ngā whakaritenga taiao: Te pāmahana mahi: -40°C ki te +85°C Te haumākū whanaunga: ≤85% (+30°C) Te pēhanga hauāwhio: 70KPa ki te 106Kpa Whārangi raraunga hangarau matua: Ngaronga whakaurunga: ≤0.15dB Ngaronga whakahoki UPC: ≥50dB Ngaronga whakahoki APC: ≥60dB Whārangi Raraunga Hangarau Tiaki Uira: Ko te ātete whakamarumaru i waenga i te taputapu whenua me ngā wāhanga whakarewa o te pouaka kāore i te iti iho i te 2×104MΩ/500V (DC); te pūwhero ≥2×104MΩ/500V. Ko te ngaohiko ātete i waenga i te taputapu whenua, te tinana o te pouaka, me ōna wāhanga whakarewa kāore i te iti iho i te 3000V (DC)/min, me te kore e pakaru, e kanapa rānei; U≥3000V.
Rauemi PC+ABS
Rahi (A*B*C) 319.3*214*133mm
Te Kaha Rawa 48
Rahi Tāutanga (Pikitia 2)D*E 52*166*166mm
Ki roto i te diameter taura nui rawa (mm) ᴓ8~14mm
Te rahi mōrahi o te kōhao peka ᴓ16mm
Ngā urutau PC SC/A ā-wai 16
Te whakaritenga taiao
Te pāmahana mahi -40℃~+85℃
Te haumākū ā-whanaunga ≤85%(+30℃)
Pēhanga Āhuarangi 70KPa~106Kpa
Ngā Whakatakotoranga Taputapu Whatu
Ngaronga whakaurunga ≤0.3dB
Te ngaronga whakahokinga UPC ≥50dB
Te ngaronga whakahoki APC ≥60dB
Te roa o te whakaurunga me te tango >1000 ngā wā
Ngā Whakatakotoranga Hangarau Ārai-Whiriwhiri
Kua wehea te taputapu whenua me te kāpata, ā, he iti iho i te 2MΩ/500V (DC) te ātete wehe.
IR≥2MΩ/500V
Ko te ngaohiko ātete i waenga i te taputapu whenua me te kāpata kāore i raro iho i te 3000V (DC)/min, kāore he poka, kāore he mura; U≥3000V